אודות

עו”ד ארז קרט משמש כיו”ר ועדת ספרד ופורטוגל של לשכת עורכי הדין בישראל.
עו”ד קרט הקים את המיזם אזרחות פורטוגלית למגורשי ספרד מתוך תחושת שליחות על מנת לסייע למספר הרב ביותר של יהודים ממוצא ספרדי לממש את זכויותיהם כצאצאי מגורשי ספרד לקבל דרכון פורטוגלי שזה בעצם דרכון אירופאי.

מטרתו הראשונית לספק מידע אמין ועדכני לגבי החוק לקבלת דרכון ספרדי/פורטוגלי למגורשי ספרד.
עו”ד קרט שם לעצמו כיעד לעזור לכמה שיותר ישראלים להשיג דרכון אירופאי בדרך הקלה והמהירה ביותר, מתוך הנחת יסוד על פיה הוא פועל, שדרכון אירופאי הוא נכס גם למי שאינו חושב לעזוב את ישראל.

המיזם אזרחות פורטוגלית למגורשי ספרד מורכב מעורכי דין וממומחי הגירה ישראלים פורטוגלים  העובדים יחד על מנת להבטיח את קבלת הדרכון הפורטוגלי לכמה שיותר ישראלים.
המיזם מעדכן את קהל לקוחותיו באמצעות אתר האינטרנט ורשימת הדיוור. המיזם כולו נבנה ומבוסס על מערכות ניהול מידע מתקדמות, המוודאות שאיש מבין לקוחותינו לא ייפול בין הכיסאות ושום מסמך לא יעלם עד השלמת קבלת הדרכון הפורטוגלי.
יעד מרכזי של המיזם הוא לספק את כל הדרוש לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית החל מאיסוף המסמכים הנחוצים, ייעוץ משפטי במילוי בקשות האזרחות, מידע והכנה לבחינות הידע והתרבות הספרדית, מידע מקיף על מבחני השפה הנדרשים וכלה בלווי משפטי מלא.


מומלץ להוריד את המדריך החינמי שלנו לקבלת אזרחות פורטוגלית בלינק הזה – המדריך פורטוגל אקספרסובכך גם להיכנס לרשימת הדיוור שלנו לקבלת עדכונים שוטפים לגבי החוק ומה נחוץ לעשות על מנת לקבל אזרחות פורטוגלית.

דרכון פורטוגלי = דרכון אירופי