המסלול המאובטח

במסלול זה משלמים עבור כל העבודה מתחילת ועד סופה, כאשר ניתן אחריות מלאה על ידנו ובמידה והמבקש לא מקבל את אזרחות הפורטוגלית כל כספו מוחזר. מותנה באספקת תעודת יושר ללא עבר פלילי הן ממדינת הלידה והן ממדינת שהמבקש מתגורר בה כיום, וכן מכל מדינה בה המבקש התגורר בעבר.

100% אחריות שלנו –> 0% סיכון שלכם

שלב א – שלב הבדיקה המקיפה – האם יש סיכוי שאתם צאצאי מגורשי פורטוגל.
זוהי בדיקה פנימית אשר מתבצעת באמצעות מגוון מומחים בתחומים שונים וממדינות שונות, שבסופה תקבלו תשובה האם יש סיכוי שתוכרו כצאצאים של מגורשי פורטוגל.
במידה ותקבלו תשובה שלילית בשלב זה (שלב א’) כספכם יוחזר במלואו.
למען הסר ספק במידה והתשובה חיובית המקדמה אינה מוחזרת, גם אם בחרתם לא להמשיך בתהליך.

שלב ב – קבלת אישור שאתם צאצאי מגורשי פורטוגל – כאמור זו השלב המורכב והמסובך ביותר בהליך הגשת בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית. בשלב זה המבקש צריך להוכיח לקהילה היהודית בפורטוגל שהוא הינו מצאצאי מגורשי פורטוגל.

שלב ג – הגשת בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית – זהו השלב הפורמלי בהליך בו מגישים בקשה למשרד האוכלוסין בפורטוגל על פי החוק. בשלב זה אנחנו נעזרים במשרד עורכי דין בפורטוגל שמטפל בבקשה מתחילת ועד סופה, קרי עד קבלת התשובה הסופית של משרד האוכלוסין האם להעניק למבקש אזרחות פורטוגלית. בין יתר הדברים לשלב זה נדרשים תעודת לידה ותעודת יושר גם ממדינה הלאום, גם ממדינת המגורים וגם מכל מדינה בה התגורר המבקש בעבר.

כאמור אנחנו נותנים 100% אחריות על המסלול הזה, במידה והמבקש לא מקבל את אזרחות הפורטוגלית כל כספו מוחזר לו ישירות.

השקעה שלכם עבור כל המסלול הזה הינה בסך 20,000 ש”ח בלבד.
התשלום מתבצע באמצעות העברה בנקאית אחת בסך 20,000 ₪ לחשבון נאמנות על שם הלקוח או לחילופין באמצעות ערבות בנקאית אוטונומית מבנק ישראלי מוכר.
למען הסר ספק התשלום נשמר בחשבון נאמנות כנדרש בחוק ומועבר כתשלום למשרדי רק לאחר שהמבקש מקבל אזרחות פורטוגלית. במידה ולא קיבל המבקש אזרחות פורטוגלית מוחזר מלוא הסכום ישירות לחשבון הבנק של המבקש או לחילופין מוחזרת הערבות הבנקאית.

אנחנו עומדים לרשותכם בכל שאלה באמצעות:
המייל: sc.erez.karat@gmail.com
או בטלפון: 077-4150027
או באמצעות הוואטסאפ של המשרד: 051-5302484